⚔️ Już w grudniu kreatywne umysły z Medialab_UAP zmierzą się w boju na wizualizacje, w trzech kategoriach: pop alternatywny, improwizacja oraz dj set.

Headlinerem całego wydarzenia będzie zespół BOKKA znany z niesztampowego podejścia do wizerunku scenicznego oraz oprawy wizualnej koncertów. Przyjęli nasze zaproszenie i zaprezentują mieszankę utworów z trzech wydanych dotychczas płyt.

To nie wszystko! Podczas wydarzenia zagrają także szaleni reprezentanci składu Siema Ziemia, którzy zaskoczą nas improwizowaną elektroniką graną akustycznie.

Na dokładkę set djski, a za deckami Rave Dave. Pół-dj, pół-zagadka, po którym nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Może poza jednym — parkiet będzie płonął.

Gdzie czterech się bije, w tam publika korzysta.
Niech wygrają najlepsi! ??

Line-up:
BOKKA